NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Poznaj nasze auta szkoleniowe.

Duży wybór modeli

Akademia Jazdy Toyota dysponuje podczas szkoleń najnowszymi modelami Corolli, RAV4 i Camry. Dzięki temu każdy uczestnik może wybrać odpowiedni dla siebie samochód i w pełni poznać wszystkie jego właściwości w zakresie bezpieczeństwa.

Corolla

Toyota Corolla jest dostępna w trzech wersjach nadwozia: Hatchback, TS Kombi oraz Sedan. Oprócz napędu konwencjonalnego istnieje możliwość jazdy modelem z samoładującym pełnym napędem hybrydowym. Wszystkie egzemplarze są ponadto wyposażone w rewolucyjne systemy bezpieczeństwa Toyota Safety Sense, które pomagają kierowcy w sytuacjach awaryjnych.

Camry

Legendarny model Toyoty z samoładującym pełnym napędem hybrydowym daje prawdziwą przyjemność z jazdy, a dodatkowo imponuje dynamiką. Systemy bezpieczeństwa Toyota Safety Sense oraz komfortowe wyposażenie wnętrza tego sedana sprawiają, że każdy kierowca poczuje się podczas jazdy wyjątkowo.

RAV4

Nowoczesny SUV Toyoty, który wyznacza standardy w tej klasie pojazdów. Najnowsza technologia samoładującego pełnego napędu hybrydowego idzie tu w parze z rewolucyjnymi systemami bezpieczeństwa Toyota Safety Sense. Dynamika, zwrotność, właściwości terenowe, niepowtarzalny styl – to wszystko łączy w sobie uniwersalny samochód na każdą drogę.